Make your own free website on Tripod.com
GRADOVI I OPĆINE ZAGREBAČKE ŽUPANIJE

(prema područjima)
 

DUGO SELO

10370 Dugo Selo, Josipa Zorića 1
Tel. 2753-705, fax 2753-244
Dan grada 11. 11.
Predsjednik Gradskog vijeća: Milivoj Obad
Zamjenici: Jasminka Kokot-Bambić, Stjepan Novosel
Gradonačelnik: Boris Mahač
Zamjenici: Josip Sesan, Ivan Šajković
Tajnik: Zdravka Miletić
 
 

BRCKOVLJANI

10370 Dugo Selo, Josipa Zorića 1
Tel. 2753-524, fax 2753-526
Predsjednik Općinskog vijeća: Milan Kralj
Zamjenici: Rudolf Dokuš, Joža Kokot
Načelnik: Željko Funtek
Zamjenici:
 
 

RUGVICA

10370 Dugo Selo, Posavska 16, Rugvica
Tel. 2764-215, fax 2764-220
Dan općine 23. 07.
Predsjednik Općinskog vijeća: Stjepan Koledić
Zamjenici: Damir Palorec, Siniša Kušeković
Načelnik: Ivan Remenar
Zamjenici: Dražen Vranek, Branko Klepec
 
 

IVANIĆ GRAD

10310 Ivanić Grad, Moslavačka 13
Tel. 2881-676, 2881-673, 2881-676, fax 2881-678
Dan grada 08. 06.
Predsjednik Gradskog vijeća: Krunoslav Španić
Zamjenica: Jasna Turk
Gradonačelnik: Boris Kovačić
Zamjenik: Stjepan Brcković
Tajnica: Anita Markić
 
 

KLOŠTAR IVANIĆ

10312 Kloštar Ivanić, Školska 22
Tel. 2892-341, 2892-475, fax 2892-450
Dan općine 24. 06.
Predsjednik Općinskog vijeća: dr. Goran Maričić
Zamjenik: Miroslav Kljak
Načelnica: Dragica Žeželj
Zamjenik: Dražen Božić
 
 

KRIŽ

10314 Križ, Trg sv. Križa
Tel. 2824-504, 2824-508, fax 2824-502
Dan općine 14. 09.
Predsjednica Općinskog vijeća: Blanka Kosak-Kovač
Zamjenik: Zlatko Hasan
Načelnik: Đuro Paher
Zamjenik: Marijo Šiletić
 
 

JASTREBARSKO

10450 Jastrebarsko, Strossmayerov trg 13
Tel. 6281-110, 6281-725, fax 6281-112
Dan grada 13. 11.
Predsjednik Gradskog vijeća: Josip Pavković
Zamjenik: Ivan Lafter
Gradonačelnik:Boris Klemenić
Zamjenik: Zvonimir Novosel
 
 

KLINČA SELA

10450 Donja Zdenčina, Karlovačka 4
Tel. 6288-028, tel. i fax 6289-899
Predsjednik Općinskog vijeća: Branimir Kelečić
Zamjenik: Branko Grdaković
Načelnik: Milan Bencetić
Zamjenik: Antun Domović
 
 

KRAŠIĆ

10454 Krašić, Krašić 101
Tel. i fax 6270-488
Dan općine 08. 05.
Predsjednik Općinskog vijeća: Josip Bucković
Zamjenik: Božidar Ćuk
Načelnik: Matija Ilijanić
Zamjenik:
 
 

PISAROVINA

10451 Pisarovina, Trg Stjepana Radića 13
Tel. i fax 6291-197, 6291-616
Dan općine 11. 11.
Predsjednik Općinskog vijeća: Zdravko Gumbarević
Zamjenik:
Načelnik: Tomo Kovačić
Zamjenik:
 
 

ŽUMBERAK

10455 Kostanjevac, Kostanjevac 5
Tel. 6272-240, fax 6272-186
Dan općine 20. 06.
Predsjednik Općinskog vijeća/načelnik: Nikola Hranilović
Zamjenik: Nikica Radić
 
 
 

SAMOBOR

10430 Samobor, Trg kralja Tomislava 5
Tel. 3361-328, 3363-634, fax 3362-372
Dan grada 26. 07.
Predsjednik Gradskog vijeća: Marijan Pehar
Zamjenik: Berislav Repinec, Stjepan Vlahović
Gradonačelnik: Pavao Grom
Zamjenici: Marijan Lukšić, mr. Drago Plečko
Tajnik: Dragutin Kušić
 
 

SVETA NEDELJA

10431 Sveta Nedelja, Trg Ante Starčevića 5
Tel. 3372-855, fax 3373-564
Dan općine: Blagdan Presvetog Trojstva
Predsjednik Općinskog vijeća: Stjepan Čakanić
Zamjenik: Ratimir Slavić, Kruno Gabrek
Načelnik: Krunoslav Markovinović
Zamjenik: Zlatko Habdelić
 
 

STUPNIK

10255 Gornji Stupnik, Gornjostupnička 33
Tel. i fax 6588-708, 6588-868
Dan općine 22. 09.
Predsjednik Općinskog vijeća/načelnik:Ivan Konjušić
Zamjenik:
 
 

SV. IVAN ZELINA

10380 Sveti Ivan Zelina, Trg A. Starčevića 12
Tel. 2060-022, 2060-024, fax 2060-064
gradsko-vijece@sv.ivan-zelina.tel.hr
Dan grada 24. 06.
Predsjednik Gradskog vijeća: Stjepan Puhelek
Zamjenik: Mladen Dananić
Gradonačelnica: Štefica Kamenarić-Filipović, dr.med.
Tajnik: Damir Litvić
 
 

BEDENICA

10381 Bedenica, Bedenica 112
Tel. i fax 2064-110
Dan općine 23. 11.
Predsjednik Općinskog vijeća/načelnik: Marijan Mahnet
Zamjenik: Juraj Fruk
 
 
 

VELIKA GORICA

10410 Velika Gorica, Trg kralja Tomislava 34
Tel. i fax 6221-257, Tel. 6226-346, centrala 6221-044
Dan grada 13. 12.
Predsjednik Gradskog vijeća: Neven Karas
Zamjenici: Zdenko Ilečić, Josip Cvetković
Gradonačelnik: Ivan Šuker
Zamjenik: dr. Krešo Hubak
Tajnik Vijeća: Mladen Crnković
Tajnica Poglavarstva: Mirjana Pontoni
 
 

KRAVARSKO

10413 Kravarsko, Trg Stjepana Radića 1
Tel. 6237-022, Tel. i fax 6237-044
Dan općine 14. 09.
Predsjednik Općinskog vijeća/načelnik: Vlado Kolarec
Zamjenici: Ivan Sokol, Juraj Turković
 
 
 

ORLE

10411 Orle, Orle 5
Tel. i fax 6239-096, 6239-609
Dan općine 25. 08.
Predsjednik Općinskog vijeća/načelnik: Ivan Petko
Zamjenik: Stjepan Huđin
 
 
 

POKUPSKO

10414 Pokupsko, Pokupsko bb
Tel. 6266-140, Tel. i fax 6266-250
Dan općine 15. 08.
Predsjednik Općinskog vijeća/načelnik: Božidar Škrinjarić
Zamjenik: Zdenko Šestak
 
 

VRBOVEC

10340 Vrbovec, Trg Petra Zrinskog 9
Tel. 2791-116, centrala 2791-122, fax 2791-015
Dan grada 15. 06.
Predsjednik Gradskog vijeća: Milivoj Kramarić
Zamjenici: Ivica Crnković, Valent Juršetić
Gradonačelnik: Zlatko Herček
Zamjenik: Valentin Crneković
Tajnik:
 
 

DUBRAVA

10342 Dubrava, Braće Radića 2
Tel. 2725-821, fax 2725-405
Dan općine 29. 09.
Predsjednica Općinskog vijeća/načelnica: Jadranka Paranus
Zamjenik: Stjepan Zajec
 
 
 

FARKAŠEVAC

10344 Farkaševac, Farkaševac bb
Tel. 2727-003, fax 2727-272
Dan općine 29. 09.
Predsjednik Općinskog vijeća/načelnik: Dražen Draganić
Zamjenik:
 
 

GRADEC

10345 Gradec, Gradec 134
Tel. i fax 2797-097
Dan općine 14. 09.
Predsjednik Općinskog vijeća: Mladen Hižak
Zamjenik:
Načelnik: Željko Perhot
Zamjenik: Marinko Ambrušec
Tajnica: Nada Rakoš
 
 

PRESEKA

10346 Preseka, Preseka 57
Tel. i fax 2724-607,tel. 2724-768
Dan općine 29. 06.
Predsjednik Općinskog vijeća/načelnik: Ivan Pavliček
Zamjenik:
 
 

RAKOVEC

10347 Rakovec, Rakovec 54
Tel. i fax 2798-005
Dan općine 15. 05.
Predsjednik Općinskog vijeća/načelnik: Branko Herček
Zamjenik: Josip Šimunec
 
 
 

ZAPREŠIĆ

10290 Zaprešić, Trg žrtava fašizma 1
Tel. 3310-404, centrala 3310-030, tel. i fax 3310-363
Dan grada 30. 11.
Predsjednik Gradskog vijeća: Stjepan Orgulan
Zamjenik: Miroslav Zemljak
Gradonačelnik: mr. Vinko Morović
Zamjenik: Željko Turk
Tajnica: Danica Jaman
 
 

BISTRA

10298 Bistra, D. Bistra, Stubička 509
Tel. i fax 3390-039
Dan općine 06. 12.
Predsjednik Općinskog vijeća: Stjepan Drviš
Zamjenici: Milan Kolaković, Davor Pismarović
Načelnik: Krešimir Gulić
Zamjenici: Stjepan Fremec, Stanko Jedvaj
 
 

BRDOVEC

10291 Prigorje Brdovečko, Brdovec, Ilije Gregurića 76
Tel. i fax 3310-350, 3310-323
Dan općine 15. 06.
Predsjednik Općinskog vijeća: Nikola Rešetar
Zamjenik: Josip Maleković
Načelnik: Mladen Debeljak
Zamjenik: Mirko Papić
 
 

DUBRAVICA

10293 Dubravica, P. Štoosa1
Tel. i fax 3399-360, tel. 3399-707
Dan općine 26. 07.
Predsjednik Općinskog vijeća/načelnik: Franjo Horvat
Zamjenik: Franjo Štos
 
 
 

JAKOVLJE

10297 Jakovlje, Adele Sixta 2
Tel. i fax 3351-887, tel. 3351-205
Predsjednik Općinskog vijeća: Stjepan Jagušt
Zamjenici: Marijan Vrabec, Rudolf Svetec
Načelnik: Rudolf Kovač
Zamjenica: Snježana Bužinec
 
 

LUKA

10296 Luka, Trg Sv.Roka 1
Tel. i fax 3393-560
Dan općine 16. 08.
Predsjednik Općinskog vijeća/načelnik: Dragutin Mikšaj
Zamjenik: Ivan Vrhovec
 
 

MARIJA GORICA

10299 Marija Gorica, Gorička 17
Tel. i fax 3396-445, tel. 3396-655
Dan općine 29. 06.
Predsjednik Općinskog vijeća: Josip Zagmeštar
Zamjenik: Stjepan Debogović
Načelnica: Marica Jančić
Zamjenik: Juraj Meštrović
 
 

PUŠĆA

10294 Pušća, Kumrovečka 107
Tel. 3310-055, 3310-340, fax 3310-341
Dan općine 23. 04.
Predsjednica Općinskog vijeća/načelnica: Anđela Cirkveni
Zamjenik: Mijo Bučar
 
 
 

Homepage